Font Size

Cpanel

25.06.2016 Svadba Barborka & Pavel, Bytča

Veľmi zaujímavý príbeh dvojice, ktorá urobila všetko preto, aby vyhrala svadobnú hostinu v sobášnom paláci v Bytči. A aj vyhrala!. :)

 

Fotiť v renesančnom kaštieli, ktorého maľbami zdobené steny na vás dýchajú históriou, to je radosť. A fotiť tam mladých ľudí, ktorí sa na seba pozerajú s takou láskou ako Barborka a Pavel, to je ešte väčšia radosť. :) Barborka v krásnych predĺžených šatách do vlečky a Pavel vo vyšívanom uhorskom kabáte, radosť na nich pozrieť. Obrad sa konal v malej kaplnke na prízemí paláca a k oltáru Barborku niesol jej ocino za zvukov malebnej renesančnej hudby. Že to bolo dojímavé, to nám určite uverí každý. :) Po obrade nás prekvapilo, že hostia namiesto tradičnej ryže, alebo lupienkov ruží plnili svoje dlane šošovicou. Áno, dobre čítate - šošovicou. Je to vraj starý zvyk z dôb minulých, keď sa na mladomanželov hádzala šošovica, ktorá znamenala hojnosť. Tak toto bolo milé prekvapenie aj pre nás, zažili sme to prvýkrát a veľmi sa nám táto myšlienka páči. Také slovenské. :)

Priestory sobášneho paláca, to je radosť pre oko. Biele steny, dobovo zdobené, drevené trámy, praskajúca stáročná podlaha, ktorá možno rovnako pukala pod nôžkami dcér Juraja Thurzu, ktorý ich vydával jednu po druhej. :) V žiare zapadajúceho slnka sme zažili prekrásny prvý manželský tanec počas ktorého takmer nikto nedýchal a ako deň vystriedala noc, tak už po niekoľký krát sa sála rozžiarila pod taktovkou vynikajúceho DJa a osvetľovača Lukáša Fialu zo Žiliny, ktorý ju premenil doslova na rozprávku. :) A ešte tých prekvapení nie je koniec. Poznáte skupinu Aya? Tak práve ich dostala nevesta so ženíchom ako svadobný dar od najlepších kamarátiek a pieseň "Malý princ ten z tvojho sna..." ten znel iba pre ich vysmiate očká. :) Radi spomíname a z celého srdca sa tešíme, že sme mohli byť súčasťou vášho životného príbehu Barborka a Pali. :)

Vizáž & vlasy - Tia make up artist, Žilina
Kvety & výzdoba - Kvety Vilma, Žilina
Obrad & hostina - Sobášny palác, Bytča
Sprievodná hudba na obrade - Renesančný súbor Flatus Vocis, Strečno
Foto - Linda & Peťo, www.lindia.sk
DJ a osvetlenie - DJ Lukáš Fiala, Žilina
Portréty - nádvorie sobášneho paláca, Bytča
Svadobné šaty - Salón Eva Mária, Banská Bystrica
Svadobný oblek - Ateliér Éclair, Žilina
Svadobné koláče a výslužky - Tvrdovski, Štiavnik
Catering - Reštaurácia Palatín, Bytča
Odčepčenie - FS Rovňan
Hudobné prekvapenie - skupina AYA, Žilina

 

 

 

 

 

 

 

Nachádzaš sa tu: Home Blog Postrehy z FOTO-dňa 25.06.2016 Svadba Barborka & Pavel, Bytča

 

           

 

 Created by Linda K. Bohušová & Webdesign by Joomlart.com 2014 © copyright

 

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank