Font Size

Cpanel

27.11.2015 Svadba Janka & Shiva, Rakúsko

Viete ako to vyzerá na svadbe, keď si indický ženích berie slovenskú nevestu? :) Janka & Shiva, ich farebné spomienky a kultúrne okienko pre vzdelaniachtivých. :)

Indicka Svadba fotograf najlepsi svadobny 

Že svadba bola úžasná, vzrušujúca, tak iná, farebná a plná emócií, to si viete živo predstaviť. :) Ale určite vás zaujíma, čo sme sa z pohľadu prizerajúcich sa, naučili a postrehli my. :)
- že ich najbližší chrám od nás je Traiskirchen v Rakúsku, presne 97km od Bratislavy
- že do chrámu nesmiete vstúpiť v ničom čo je z kravskej kože  a topánočky, opasky, peňaženky musíte odložiť do zvláštnej miestnosti ešte pred vstupom
- že príbuzní môžu počas niekoľkohodinového obradu veselo komunikovať so ženíchom a nevestou, smiať sa, tlieskať, pritiahnuť si stoličku až tesne ku obradnému ohňu a všetci ich veselo pri tom povzbudzujú :)
- že prstene sú jedna vec, ale najväčší výskot nasleduje hneď potom ako sa nakreslí kriedou čiara na plachtu, ktorú majú nad hlavami a keď si dajú vzájomne na hlávky náhrdelníky z kvetov :)
- nevesta je tradične v krásne zdobených červených šatách. Janka tieto šaty dostala ako vzácny dar od ženíchovej rodiny, ktoré jej priniesol z Nepálu a rovnako tak nesmeli chýbať zlaté šperky a červeno namaľované nechty  
- že ak sa chcete obliecť na svadbu voľte farby čo najfarebnejšie, alebo potom radšej čiernu ako bielu. Čierna platí za veselú farbu, biela za farbu ak tak jedine ženícha, v tej by ste veľmi neuspeli. :)
- že sa pri večeri podáva zvláštny nápoj, tmavohnedý a veľmi sladký a že ak ho vypijete nielen sebe, ale aj manželovi a aj kameramanke, ktorá ho nechcela, tak ste vlastne vypili 3 veľké poháre silného čierneho čaju s koreninami a mliekom a srdce vám búši ako zvon až do druhého dňa :))
- a že všetko prebieha v takom pokoji, že idete zo svadby domov vykľudnení ako keby ste 2 týždne dovolenkovali :)

Makeup & účes Elijana Kostýmové štúdio, Bratislava

 

 

 

 

 

 

 

Nachádzaš sa tu: Home Blog Postrehy z FOTO-dňa 27.11.2015 Svadba Janka & Shiva, Rakúsko

 

           

 

 Created by Linda K. Bohušová & Webdesign by Joomlart.com 2014 © copyright

 

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank