Font Size

Cpanel

26.09.2015 Svadba Andrejka & Vladko, Žilina

Máj 2015 fotenie v štýle "rande v Rakúsku" + September 2015 svadobné = záver: presmiať sa celým dňom, to sú celí oni - Andrejka & Vladko. :) 

 

Poznáte to, keď sa s niekým stretnete a tomu druhému žiaria oči tak šibalsky, že sa v okamihu stávate kamarátmi? :) Či už prvé fotenie, alebo to svadobné, vždy sme sa cítili ako keby sme sa poznali už od základnej školy. Ich svadobný deň bol upršaný a všetky pripravované nápady sa menili za pochodu. Fotili sme doslova pomedzi kvapky. Prestalo pršať šúúúp do parku, začalo pršať šúúúp do prekrásnych priestorov Hotela Polom v Žiline. Čo tam po daždni, hlavne že je veselo. :) Do tretice sme časť portrétov fotili aj v noci - byť v Žiline a nemať úlovky z ich vysvieteného námestia? V žiadnom prípade. :)

Priestory, kde sa konala hostina si rovnako tak vizuálne užijete, nakoľko ich nasvietil starý dobrý známy DJ Lukáš Fiala. V podstate po prvýkrát sme sa s ním stretli priamo v jeho domovine. Že to bol zážitok, to nemusím opakovať. Hostia veselo skákali na dokonalý mix skladieb, v záplave svetiel a laserov. Áno a ešte jeden pamätný detail a rovnako tak aj prvenstvo má svadba Andrejky a Vladka. :) Množstvo družičiek v ružových šatách v našich štatistikách! :) 10! :) 

Ďakujeme, že ste nás vpustili do svojho sna a že sme mohli vaše spomienky zachytiť navždy. L & P     

foto - park Žilina & Hotel Polom, Žilina

vizáž - JanesBeauties - Janka Raždíková, Žilina

účes - salón LUXURY, Žilina

     

hostina - Hotel Polom, Žilina

kvetinová výzdoba - FLORA system, Žilina

hudba - DJ Lukáš Fiala, Žilina

 

 

 

 

 

 

 

Nachádzaš sa tu: Home Blog Postrehy z FOTO-dňa 26.09.2015 Svadba Andrejka & Vladko, Žilina

 

           

 

 Created by Linda K. Bohušová & Webdesign by Joomlart.com 2014 © copyright

 

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank