Font Size

Cpanel

22.08.2015 Svadba Markétka & Michal, Nový Jičín (CZ)

Obrad a fotenie na golfovom ihrisku, nevesta v modrých converskách a húf bielych cupitajúcich psíkov. :) Viete si predstaviť naše potešenie?

 

Markétka mala jasnú predstavu o svojej bielo-modrej svadbe už od samého začiatku, plánovanie svadby rok dopredu sa jej vyplatilo. Vyhrala sa s malými detailami, mnohé boli vyrobené ručne - pomáhali družičky, známi, malé rozkošné "srdíčka na památku" vylieval z cínu jej ocino. A na samotnej svadbe bolo viac než citeľné, ako sa celá tá radosť preniesla aj na všetkých zúčastnených. O zábavu sa postarala kreatívna nevestina sestrička a vôbec všetko sa nieslo v párty duchu. Napr. ťažko opísať pocity, keď sa nevesta prezlečie krátko po obrade do kratších svadobných šiat a keď sa všetci svadobní hostia húfne vrhnú na bobovú dráhu, vrátane 80-ročnej babičky, ktorá zahlásila, že veď to nie je nič, ona bola letuška u výsadkárov a absolvovala zoskoky s padákom. :) Celkovo aj pre nás výnimočný zážitok.

Michal ženích sa najviac bál pozornosti a fotenia, ale myslím, že spoločne sme to zvládli hravo a svižne. V konečnom dôsledku sa nám výborne fotilo a fotenie s pánskou družinou, to bol zážitok na pohľadanie. :) Čo dodať? Snáď len toľko, že sme sa do krajiny severnej Moravy zamilovali a dúfame, že budeme mať možnosť opäť sa tam v budúcnosti vrátiť a zažiť ďalšiu podobnú veselicu. :)  

foto - Heipark areál, Tošovice (CZ)

vizáž & účes - Aleš Jurnykl, Alateliér Nový Jičín

zapožičanie psíkov šampiónov - Monika Střítecká, chovateľská stanica Star West

obrad a hostina - Heipark areál, Tošovice (ČR)

     

kvetinová výzdoba - Květiny Klos, Nový Jičín

torty a sladký bar - Petra Šenková, Nový Jičín

hudba - DJ Lukáš Fiala, Žilina

 

 

 

 

 

 

 

 

Nachádzaš sa tu: Home Blog Postrehy z FOTO-dňa 22.08.2015 Svadba Markétka & Michal, Nový Jičín (CZ)

 

           

 

 Created by Linda K. Bohušová & Webdesign by Joomlart.com 2014 © copyright

 

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank