Font Size

Cpanel

20.06.2015 Svadba Monika a Jaro, Bojnice

Fotenie v Bojniciach, cesta retro autíčkom do Handlovej a späť, vysvietený kostol, kreslá v sále s opierkami v tvare zlatých psov a bláznivý únos nevesty - skvelé. :)  

K tejto dvojici sme sa doslova dotrmácali rozkopanými cestami Slovenska, kto brázdi cesty v roku 2015 vie, že všetko od Bratislavy až po Ukrajinu sa snáď prerába. :) Fotenie v kúpeľoch bolo svižné, ale zvláštne čaro balustrád a ihličnanov dali opäť raz iný punc svadobným fotkám Moniky a Jarka. V okolí zámku sme sa pofotili aj s krásnym historicým autíčkom, ktoré vzbudzovalo pozornosť okoloidúcich. :) Že sa na ňom dá ísť aj cez 130km/hod. sme sa dozvedeli cestou do Handlovej, my sme si vyskúšali max. tú 90km/hod. ale za to iba nám kývali komplet všetci cestári. :) Pri odobierke sme zažili šok, keď sa zistilo, že taška s dokladmi chýba a zostala kde inde ako na benzínke - ani si nepamätám ako ma Peťo nasáčkoval k bratovi ženícha do auta a už sme uháňali ako o závod. Jediné čo som ako šofér postrehla, že sedím vľavo, ale volant predo mnou nie je. :) Anglické auto, vééééľmi zvlaštny zážitok. :) Peňaženka a komplet celá taštička bola na mieste kde sa zabudla a o dosť sa nám všetkým uľavilo.  

Kostol v Handlovej bol vysvietený do fialova a to iba umocnilo všetky tie krásne emócie. Túto svadbu hral a nasvetľoval nami obľúbený DJ Lukáš Fiala zo Žiliny a on si na podobných detailoch dáva záležať. Po gratuláciach za zvukov ľudovej muziky opäť nasledovala cesta do Bojníc. Pri vstupe do hotela sme sledovali zaujímavý miestny zvyk - na dvore bolo postavené obrovské srdce, cez ktoré museli prejsť komplet všetky dvojice bez rozdielu a pod ktorým sa museli povinne pobozkať. :) Toľko pobozkaných párov o 18-tej poobede a ešte pred vstupom do sály, to sa vidí málokedy. A tu sa už len plesalo a plesalo, ešte dlho predlho - zažili sme aj tradičný únos nevesty, ktorých už býva pomenej. Celá banda sme si to skrz celé mesto mierili do baru, do ktorého sa ženích vrútil asi tak o pol hodinu a svoju žienku si riadne vykúpil pozvaním všetkých na pohárik podľa priania. :) Čo dodať. Teší nás, že ste spokojní a že máte z fotografií na ktorých sú zachytené spomienky vášho dňa radosť ako vy, tak aj vaši blízky. :) 

foto - Bojnice kúpele

vizáž & účes - Katarína Markechová, Prievidza & Janka Villarová, Handlová

obrad a hostina - hotel Slávia, Bojnice

kvetinová výzdoba - kvetinárka hotela Slávia

hudba a nasvietenie - Dj Lukáš Fiala, Žilina a SR

historické vozidlo - Robert Kellner (Sapphire Limusine Services, Bojnice)

 

 

 

 

 

 

 

 

Nachádzaš sa tu: Home Blog Postrehy z FOTO-dňa 20.06.2015 Svadba Monika a Jaro, Bojnice

 

           

 

 Created by Linda K. Bohušová & Webdesign by Joomlart.com 2014 © copyright

 

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank