Font Size

Cpanel

30.08.2014 Svadba Veronika a Marek, Hriňová

Ak raz budeme spomínať na svadbu Veroniky & Mareka, spomenieme si vždy na celé spektrum zvieratiek, ktoré sa zúčastnili ich svadobného dňa. :)

Naozaj nepreháňame - svadbu sme nazvali "zvieratková" nakoľko nás celým dňom sprevádzali krávky na ulici, psíky pri fotení, mačky ktoré sa doslova zadrapli do šiat nevesty a nechali sa vláčiť po tráve a o lúčnych koníkoch pod šatami nevestičky už ani nehovoriac. :))) Mladomanželia nás prekvapili svojimi vopred premyslenými nápadmi a rekvizitami, ktoré si sami pripravili a počas fotenia sme ich všetky s radosťou využili. :) V okolí Hriňovej sme už fotili druhý krát a opäť sme zavítali na miesto nazývané Raticov vrch, kde sme tentokrát nafotili fotky na slovenský spôsob, pri drevenom senníku, ktorý nám ako fotografom nesmierne pohladil oko i dušu. :)

A nesmieme zabudnúť spomenuť ani zážitok s krásnym zvedavým psíkom, ktorý nás v prvom momente vystrašil, nakoľko sme si mysleli že je to vlk. :) Ale v tej sekunde ako mi (Linde) oblízal objektív, sme vedeli, že to nie je nikto iný, ako ďalší pozorovateľ slnečnej a letnej svadby Veroniky & Mareka. :) Zo srdca ďakujeme za tvoj široký a úprimný úsmev Veronika, za Marekovú milú povahu, za srdečné prijatie vašich rodín a za zážitky, ktoré sme mohli zdieľať spoločne s vami. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nachádzaš sa tu: Home Blog Postrehy z FOTO-dňa 30.08.2014 Svadba Veronika a Marek, Hriňová

 

           

 

 Created by Linda K. Bohušová & Webdesign by Joomlart.com 2014 © copyright

 

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank