Font Size

Cpanel

05.07.2014 Svadba Nikoleta a Marek, Nové Mesto n. Váhom

Júlová svadba Nikolky & Mareka bola jedným slovom - elegantná. :) Nevesta sa niesla ako labuť, ženích si popri nej rezko vykračoval a ich príbuzní a priatelia sa neustále usmievali. :)

svadba-svadobne-fotenie-kone-priroda-nove-mesto-nad-vahom 

Dopoludnia sme zažili fotenie príprav v nádhernom hoteli Elizabeth v Trenčíne, na obed presun do Nového mesta nad Váhom, kde si snúbenci povedali "áno" a poobede svadobnú hostinu v Starej Turej. Pri fotení umeleckých portrétov sme neustále unikali búrkovým mrakom a v konečnom dôsledku sme z toho mali príjemnú zábavku. :) Fotenie so zvedavými koníkmi bolo rovnako tak úžasné a dodnes na farebné stajne radi spomíname. Zelená brána, žltá hojdačka - pohladenie pre oko každého fotografa. :) Na hostine nás prekvapila nielen krásne nazdobená a vysvietená sála, ale aj terapia šokom keď sa z romantického prvého tanca vykľula dynamická choreografia, ktorá nenechala jediného hosťa chladným. Mali sme čo robiť, aby sme udržali oči v hľadáčikoch fotoaparátov a nesledovali dianie pomimo, s úsmevmi od ucha k uchu. :)

Nikolka a Marek, radi na vás oboch spomíname a prajeme vám, aby ste rovnako elegantne plávali spoločne životom a mali ho tak nádherný, aká bola vaša svadba. :)

 

 

 

 

 

Nachádzaš sa tu: Home Blog Postrehy z FOTO-dňa 05.07.2014 Svadba Nikoleta a Marek, Nové Mesto n. Váhom

 

           

 

 Created by Linda K. Bohušová & Webdesign by Joomlart.com 2014 © copyright

 

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank