Font Size

Cpanel

07.09.2013 Svadba Vanduška a Peťo, Bratislava

Svadba, ktorá má pre nás nesmierny význam nakoľko nevesta je moja mladšia sestrička Vanduška a ženích je Peťov už švagor rovnako tak Peťo. :))) Nepoplietli ste sa?

 

Vanduška a Peťo dostali od nás ako svadobný dar netradičnú "predsvadobnú noc" v krásnom romantickom hoteli v centre starej Bratislavy. Zážitok pre nich a rovnako tak aj zážitok pre nás, nakoľko celé prípravy na druhý deň prebiehali práve tu a teda trošku sme si týmto dali darček aj my sami sebe - odhalili ste nás. Prekrásne priestory na fotenie sú snom každého svadobného fotografa. :) Make-up a vlasy, ktoré zabezpečovala veľmi šikovná a príjemná Linda Henderson si nevestička rovnako tak užila priamo na hoteli a takýmto spôsobom sme sa bez stresu a s veľkými úsmevmi presúvali o 12-tej na fotenie do uličiek starého mesta. Že to bola zábava, o tom určite nie je pochýb. :) Nevestina túžba byť nafotená na bielom koníkovi sa jej rovnako tak splnila a to aj napriek mojim obavám, či si pri tom nezničí šaty. Vyštverala sa na krásneho bieleho krásavca s menom "Obava" a bez obáv vznikli nádherné zábery, ktoré uvidíte nižšie. Nazvala by som toto fotenie - pre fotku všetko. :)

Na fotkách sa sem-tam mihneme aj my, keďže na svadbe vlastnej sestry sa dá len veľmi ťažko chýbať. :) Príjemné pozeranie prajem a manželom veľa veľa šťastia! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nachádzaš sa tu: Home Blog Postrehy z FOTO-dňa 07.09.2013 Svadba Vanduška a Peťo, Bratislava

 

           

 

 Created by Linda K. Bohušová & Webdesign by Joomlart.com 2014 © copyright

 

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank