Font Size

Cpanel

Aká je najvhodnejšia fotopóza?

Aká je najvhodnejšia póza?Rozhodnutie dať sa nafotiť v ateliéri fotografa veľmi rýchlo vystrieda panika, keď sa portrétovaná osôbka blíži k dverám ateliéra, za ktorými sa skrýva nepoznaný svet tajomného prítmia a blýskajúcich svetiel. Odhodlanosť vystrieda tréma a až priam nevysvetliteľná strnulosť.

Následuje otázka: "Čo mám robiť? Ako sa mám tváriť? Akú mám zaujať pózu? Pomóóóc..." :)

Nemajte obavy, spolu so známou cvičiteľkou jógy Nikol Chovancovou www.yogasnikol.sk (Bratislava a okolie) sme pre vás pripravili sériu zaujímavých a fotogenických póz, ktorými sa môžete inšpirovať a s ľahkosťou zvládnuť ktorýkovek druh fotenia. Portréty, poloportréty, alebo celej postavy môžu byť opäť o niečo viac zaujímavé, stačí si len vybrať. A nezabudnite prosím, že fotografovanie je predovšetkým zábava, nejde o nič iné ako o príjemne strávenú hodinku a pol. Kto v ateliéri ešte nebol, nech sa páči, prečítajte si aj článok o tom Ako sa pripraviť na portrétovanie v ateliéri.

V prvej časti nájdete pózy, ktoré zo skúsenosti odporúča fotografické štúdio Lindia.sk, druhá časť je určená najmä pre tých, ktorí neváhajú experimentovať. Riziko, že príjemne zaspíte v niektorých zvlášť relaxačných polohách je síce veľké, ale na druhej strane nikdy nie je na škodu spojiť príjemné s užitočným. :)

 

1.    Lindia.sk odporúča, alebo pózy, ktorými sa nedá nič pokaziť

 

2.    Nikol odporúča, alebo niečo pre tých, ktorí radi experimentujú 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pripravila Linda K. Bohušová

 

 

Nachádzaš sa tu: Home Blog Články Aká je najvhodnejšia fotopóza?

 

           

 

 Created by Linda K. Bohušová & Webdesign by Joomlart.com 2014 © copyright

 

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank