Font Size

Cpanel

Facebook: Ako si zmeniť profilovú fotku bez orezu

V tomto článku si ukážeme postup, ako si nastaviť profilovú fotku na sociálnej sieti Facebook bez toho, aby fotka bola orezaná.

Čítať ďalej...

Aká je najvhodnejšia fotopóza?

Aká je najvhodnejšia póza?Rozhodnutie dať sa nafotiť v ateliéri fotografa veľmi rýchlo vystrieda panika, keď sa portrétovaná osôbka blíži k dverám ateliéra, za ktorými sa skrýva nepoznaný svet tajomného prítmia a blýskajúcich svetiel. Odhodlanosť vystrieda tréma a až priam nevysvetliteľná strnulosť.

Následuje otázka: "Čo mám robiť? Ako sa mám tváriť? Akú mám zaujať pózu? Pomóóóc..." :)

Čítať ďalej...

Fotografia zo vzduchu - letecká fotografia

Od nepamäti ľudia túžili lietať a vidieť svet z pohľadu vtákov, ktorí slobodne lietajú nad našimi hlavami - bez zábran, vzpierajúc sa zemskej príťažlivosti. Pohľad na ľudstvo „zhora“ bol v mysliach ľudí až do 19. storočia iba fantáziou, ktorú mohli zachytiť maximálne tak maliari na svoje plátna. Až s vynálezom fotoaparátu v prvej polovici 19. storočia sa konečne mohli priblížiť svojim snom.

Čítať ďalej...

Ako sa pripraviť na portrétovanie?

Profesionálne fotografie v ateliériVieme ako to je. Každý by mal rád rovnako krásny profi portrét na webovej stránke ako hviezdy, alebo businessmani v časopisoch, ale netušíme ako na to. Prvé čo si poviete je, že ja na to nemám, nie som fotogenická/ký. Hneď na to si poviete, že profesionálneho fotografa si nemôžete dovoliť a do tretice si poviete, no veď v budúcnosti si také portréty urobiť dám, keď to budem potrebovať, teraz mi postačia tie, ktoré mi nafotil známy.

A teraz vám poodhalím z praxe ako to s tými portrétmi vlastne je.

Čítať ďalej...

Nachádzaš sa tu: Home Blog Články

 

           

 

 Created by Linda K. Bohušová & Webdesign by Joomlart.com 2014 © copyright

 

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank